Videod

Portugal, Fontainebleau & Corona

Portugal, Fontainebleau & Corona

Ajal, mil kodust kaugele reisimine on ajutiselt välistatud, on tore vaadata tagasi möödunud ronimisreisidele ja kodus treenida. Tagasivaade sügisesele ronimisreisile Portugali ja Fontainebleau'sse. (5 min)

Miroir d'Argentine 2019

Miroir d'Argentine 2019

Kui 12-aastane Martin minu juures kaljuronimisega tegelema hakkas, lubasin talle, et me läheme koos mägedesse siis, kui ta 16-aastaseks saab. Sel suvel, et lubadust täita, võtsime me ette seikluse 500-meetrisel Miroir d'Argentine'i kaljuseinal Šveitsi Alpides. (8 min)

Chapdara 2018

Chapdara 2018

Chapdara on lugu, mis räägib mööduvast ajast, muutuvatest vaatenurkadest, väga elus olemisest ja millegi kaotamisest. Jutustan selle loo läbi oma teekonna Tadžikistani, Fani mägedesse – läbi selle kauni looduse ja kohalike inimeste, mis saatsid mind, ronides ühele mulle olulisele mäele, Chapdarale. (17 min)

Supercouloir 2018

Supercouloir 2018

2018. aasta talvel viis pikaaegne unistus ronida Supercouloiri nimeline mäemarsruut meid ringreisile läbi Prantsusmaa ja Itaalia. Kohati leidsime end navigeerimas kaoses ja kahtlemas oma motiivides - miks me ikkagi mägedes käime? Vastused, mille leidsime, on meie loos. (9 min)

Bezengi & Sairam 2017

Bezengi & Sairam 2017

2017. aasta suvel ronisime koos sõpradega Kaukasuses, Bezengi mägedes. Hiljem aga Sairam-Su orus Tian-Šani mäestikus. Video keskendub kolmele marsruudile: Mižirgi lõunahari, Missestau idasein ja Sairami põhjasein. (16 min)