Ronimisseinad

Ronimissein on suurepärane vahend liikumismustrite rikastamiseks, nii lastele kui täiskasvanutele. Piisab juba väiksest ronimisseinast, et arendada koordinatsiooni, tasakaalu, kehatunnetust ning keskendumisvõimet läbi mängulise viisi. Ronimissein võib olla madal või kõrge, sise- või välikeskkonnas ning igaühega neist kaasneb oma spetsiifika. Ükskõik, millisest ronimisseinast te unistate, Roni OÜ aitab hea meelega teil seda teostada.

Boulderseinad

Boulderseinad

Madalad seinad (kuni 4,2 m), kus julgestuseks piisab vaid pehmendusmatist.

Köiega ronimise seinad

Köiega ronimise seinad

Kõrged ronimisseinad, kus ohutuse tagamiseks on vajalik köisjulgestus.

Välironimisseinad

Välironimisseinad

Ronimisseinad välitingimustesse: spordiväljakutest koduhoovideni.

Roni OÜ pakub ronimisseinte ehituse terviklahendusi, mille sisse kuulub:

– Ronimisseina disainimine koostöös tellijaga;
– Ronimisseina ehitus;
– Ohutuse tagamine (pehmendusmati ja/või köisjulgestuse paigaldus);
– Ronimisnukid ja volüümid;
– Radade keeramine;
– Väljaõpe;
– Garantii;
– Soovi korral lisavarustus (automaatjulgestus, ronimisvööd, -sussid…).

Ronimissein disainitakse spetsiaalselt vastavalt tellija äranägemisele ja vajadustele, pöörates tähelepanu soovitud mõõtmetele, disainile ning keskkonnale (kas sise- või välistingimustesse). Eesmärgiks on, et pilkupüüdev disain ning värvilahendus eristuksid teistest ronimisseintest, luues unikaalse keskkonna ronimiseks. Erinevad kaldenurgad ja volüümid pakuvad võimalusi seada seinale kergemaid ja raskemaid ronimisradasid. Ronimisseina kive on võimalik kinnitada vabalt valitud kohtadesse, et luua lõputul arvul erinevaid ronimisradu. Väljaõppepäeva käigus tutvustatakse, kuidas ronimisseina kasutamine teha enda jaoks ohutuks ning maksimaalselt põnevaks.

Ehitus lähtub ronimisseinte ehitust reguleerivatest rahvusvahelistest standarditest ning tööle kehtib 3-aastane garantii.

Pakutavate ronimisseinte eelis seisneb selles, et Roni OÜ tegeleb ise aktiivselt ronimisega ning omab aastatepikkust kogemust ka treeneritöös. Nõnda teab ettevõte täpselt, kuidas ronimissein teha mitte ainult ohutuks ja nõuetele vastavaks, vaid ka kasutajale põnevaks ja arendavaks. Sellise oskusteabe puudumisel on tulemuseks standardne sein, mis ei paku ühelegi ronijale pikas perspektiivis huvi.

Küsi pakkumist

Boulderseinad

 

 

Köiega ronimise seinad

 

 

 

Välironimisseinad